| GeorgeLouis a întrebat:

Salutare TPU si jucatori de MTA! Stiti ca atunci cand instalati MTA va instaleaza si un server cu un gamemode de freeroam, daca apesi F1 iti da un panou unde spawnezi masini, skinuri, arme, etc! Dar nu gasesc Acceleration, Top Speed, niste chestii ce se afla pe unele servere la tabelul ala, cu care marezi franarea, acceleratia si top speed-ul! Daca imi poate da cineva link de le mod si sa imi spuna cum il instalez ar fi super! {Ofer Funda}

2 răspunsuri:
| CaseCloss a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci asta dar o sa verific si o sa iti scriu iar!

| CaseCloss a răspuns:

Nu cred ca poti dar o sa revin si o sa iti scriu iar.