| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Salutare TPU si vin iar cu o problema legata de minecraft...
am un server si vreau bukkit si vreau sa ii pun plugin cu grade gen
Vip
Vip+
Helper
Co-owner
Owner
Fondator
daca puteti sa imi spuneti si mie cum sa denumesc gradele, cum sa adaug si cum sa fac sa spun ceva de genul (cand creez grad)
Tu ai voie sa dai kick si ban pana la 10 ore, dar nu ai fly Bla Bla Bla
Msss
Funda!
Bye All

3 răspunsuri:
| RIP a răspuns:

Imi trimiti si mie pe yahoo servarul ca nu stiu sa il fac fara grade id VilcuIustin@yahoo.com

| WhiskeyFaraNume explică (pentru RIP):

Ai skype?

| RIP a răspuns (pentru WhiskeyFaraNume):

Da vilcu. iustin1