| Ilinca_Robert_1999 a întrebat:

Sper ca am ales categoria corecta. Vreau sa stiu cate ceva despre Steam Sale. Adica acea perioada cand se schimba ceva la preturi. As vrea sa stiu cam ce se modifica la vanzari, si daca are o data fixa etc. Dau funda bineinteles

1 răspuns:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

De obicei in jurul sarbatorilor, sau de black friday este acea perioada, sunt reduceri uriase, unele jocuri de 20euro(100 lei) ajung sa coste 5euro(25 lei), de exemplu gta v 60euroajunge la 36euro, CS:GO redus 50%, si sunt mai multe jocuri reduse, cauta sa vezi, Bafta!