| cLaudiu03 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program care sa imi filmeze monitorul.(vreau sa fac un video cu prezentarea unui Metin)
Cel mai bun program primeste FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

Monitorul? laughing poate Desktopul, in fine..., dar de ce nu incepi direct cu metinul? (exluzand partea cu notepadul "Salutare lume, azi va voi prezenta metin2 bla-bla bla... " pentru ca este plictisitoare, si toate lumea o ocoleste.

Programe de filmat pe care le-am folosit eu au fost: Fraps si Bandicam + Movie maker (la editat), dar nu filmeaza si desktopul sad

3 răspunsuri:
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Actions Mirillis sau OBS filmeaza si desktopul si jocurile dar depinde si de joc.

| sebipodaru a răspuns:

Nu cred ca sunt programe dar ia-ti web la pc sau cu telefonul sau camera...

| cLaudiu03 explică (pentru sebipodaru):

Ia mai gandeşte-te puţin...