| ENB3AM a întrebat:

Salutare TPU sunt nou pe aici si am nevoie de un sfat, cam ce jocuri ar rula decent low-medium-high (in timp ce filmez) 720p/1080p

Intel Pentium G 3220 3ghz
6 GB ram
Nvidia GE Force 730 2GB cred ca e Asus silent edition

scuze de greselile gramaticale etc things
multumesc

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Cu placa aia video, nu te astepta sa-ti ruleze cu mai mult de ~30 fps-uri cu detaliile date pe minim.

| SilviaDulcik a răspuns:

Pe tine în mare parte te trage în jos procesorul. Atunci când filmezi în timp ce joci, procesorul este cel solicitat, placa video mult mai puțin.
Diferența este destul de mare între 720p și 1080p.
Detaliile grafice mai mult pun placa video la lucru, aceasta nu este prea grozavă, oricum.
O listă de jocuri nu pot să îți dau pentru că nu ai dat exemple de jocuri care îți plac.