| Sh0ck a întrebat:

Salutare, TPU!
Vreau o lista cu jocuri/ niste jocuri care credeti voi ca sunt foarte tari, care va plac voua, care v-ar place sa le jucati... Asta nu conetaza. Conteaza doar sa spuneti ce jocuri sunt foarte tari iar mie daca imi plac, dau funda! (daca nu imi plac jocurile, dau funda pentru cel ce a postat cele mai mult denumiri de jocuri pc )

Răspuns Câştigător
| MihaiAsasin a răspuns:

Iti dau jocuri gratis:Smite,league of legends, BlackShot, Crossfire Eu, Nfs world, battlefield play4free,battlefield heroes, Alliance of Valliant Arms,

4 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Gta 5, nfs, fifa

| LooKaTSkuarydzZ a răspuns:

MInecraft counter-strike battlefield league of legends cabal online metin2 4story.Baga si tu o lista pe acolo de jocuri pe google.Dar mai sunt si altele gen GTA,woozworld, tanksworld, half-life, angry birds oh go on, etc.Nu imi mai vin idei dar iti zic cand mai stiu si alte jocuri si imi reamintesc! Dai funda?big grin

| jencik14 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Assasin's Creed 3, Battlefield 2, Mafia 2, PES 2013, Counter Strike Source, Need for Speed Most Wanted 1, 2, Need for Speed The Run! Cam asa nu stiu alege si tu poate gasesti ceva pe placul tau! Succes

| Andy_Barbu_1984 a răspuns:

Sugerez Darksiders 2.
Joc foarte tare.Grafica bestiala.Story-line unic.Momente amuzante(cat de amuzante pot fi glumele facute de moarte).