| MasterGamer1995 a întrebat:

Salutare tuturor! As vrea si eu un joc Survival dar fara monstri, dar nici cu o mapa mica ca Stranded Deep ceva gen the forest dar fara canibali.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Alien Isolation.

| MasterGamer1995 explică (pentru Jipa95):

Intr-un fel ai dreptate...Dar eu caut un joc mai putin Horror si fara misiuni asa de capu tau...In care sa craftezi, sa mananci, sa vanezi.

| Jipa95 a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Daca si Alien Isolation este prea ''horror'' pentru tine, ce sa-ti mai zic de outlast, among the sleep sau daylight?

| MasterGamer1995 explică (pentru Jipa95):

Nu zic ca e horror numai sa nu aiba monstri!

| TechGuyTpu a răspuns:

The long dark

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Minecraft, terraria