| BlackWidow200 a întrebat:

Salutare tuturor!
Azi am venit cu o întrebare, nu foarte dificilă! Am nevoie de niște bani.Precizez că am 12 ani și am un canal de YouTube, numit Iasmina YTB(Black Widow) pentru cei interesați!
Aș dori să fac niște bani pentru un monitor nou 1920x1080 și niște căști Razer Kraken 7.1.
Oare dacă aș face bani pe Viespar.Ro,aș putea să-i bag în PayPal?
Mai important! Pe site-uri,gen Emag; PC Garage; Amazon; etc aș putea plăti cu banii din contul de PayPal, sau trebuie să-i pun pe un card bancar?
Mulțumesc aștept niște răspunsuri utile și sper că ați citit totul cu atenție!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Da, iti vor transfera ei banii pe paypal si iar da, se poate plati peste tot cu paypal!

1 răspuns:
| BlackWidow200 explică:

Chiar și pe Emag pot plăti cu un cont de PayPal?