| DjGioka a întrebat:

Salutare tuturor! Daca puteti sa ma ajuti cu o problema > Am Mt2 Yoneis, de 2 zile! Si cand intru pe metin, intru pe cont, selectez caracterul, si cand sa imi apara mapa mi se inchide fara nicio ezitare! De fiecare data! Si incerc de 20 de ori! Cine ma poate ajuta! Please puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| Rootkit a răspuns:

Pai asa face la toti e lag ca`s prea multi pe server daca ai fii atent in map2 intr-un locsunt vreo 500 in desert 200 vreo 1500+ playeri on LoL e lag si mie mi se intame regat? Ca joc si eu si sunt Admin.
Imi place spaniola big grin deci deia l-am facut in spaniola

| DjGioka explică (pentru Rootkit):

Aha... deci la 00 : 00 ( Ora Romaniei ) sunt 2 mil. de playeri Online waiting?

2 răspunsuri:
| Rootkit a răspuns:

La 00:00 is doar 1000 spanioli