| GabriEll_PGM_1990 a întrebat:

Salutare tuturor! De unde pot downloada gratis si full Adobe photoshop si sa mearga?

3 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Aici il ai pe CS6 full, cu licenta pentru 6 luni. http://labs.adobe.com/downloads/photoshopcs6.html

| LostYou a răspuns (pentru Petrica44):

Vad ca nu este nici un buton de download pe site-ul care l-ai afisat tu aici, nu de alta dar as vrea si eu sa-l iau.

| Petrica44 a răspuns (pentru LostYou):

happy programul este CS6, cel de 199 dolari.Acolo ai un dreptunghi galben in care scrie "buy" si mai jos "try".Dai clik in "try" (proba) si continui pasii.Of, of, of!