| Adrianos112 a întrebat:

Salutare tuturor, dupa ce am terminat jocul Assasin's Creed Black Flag am folosit un trainer pentru a imi upgrada nava la maxim adaugand resurse. Acum am descarcat Assasin's Creed Rogue si am resursele full din prima misiune. Cum pot da resursele pe 0? Pentru ma putea bucura de joc.

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

In caz ca trainer-ul nu are optiunea asta exista 2 variante pe care poti sa le incerci :
Intra in joc fara trainer activat si da-i new game, sau la un load game daca iti pastreaza resursele facute de trainer, pur si simplu consumale pana la un nr normal pentru gameplay.
Daca nu merge cu new game (sau nu vrei sa o iei de la capat) cauta pe google daca se pot edita fisierele jocului care specifica Resursele.
Daca nimic nu merge, dai new game si asta etongue

BFTa!