| alexuc2000 a întrebat:

Salutare tuturor! Imi puteti da si mie coduri de haine club penguin care merg la toata lumea (in afara de pumpkin 1
freehood) mersi si daca stiti iteme de puffle

mersi mult

3 răspunsuri:
| Razboinicul231 a răspuns:

Uite aici niste coduribig grin23EXP11,MMCODE11,MMCODE12,MMCODE13,HPHONES1,BIGWHITE,EPFAGENT da is cateva coduri de bani si unu e de puffle funda.

| Razboinicul231 a răspuns:

Stiu eu coduri de haine si unu pentru puffelbig grin23EXP11,MMCODE12,EPFAGENT,HPHOMES1,UFOANZUG,UFOMASKE.Funda plzz!

| Cornea_Mihail_1973 a răspuns:

Razboinicul231,mersi ca ai dat codurile dar din pacate ele nu merg deoarece sunt folosite de tine.