| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, m-ar interesa niste jocuri online MMORPG, am jucat foarte multe existenta dar m-am cam saturat de el si ma gandeam ca voi stiti ceva jocuri mai interesante pe care eu inca nu le-am descoperit si vreau sa le descopar cu ajutorule vostru.
Jocul cel mai captivant/atractiv primeste funda!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| octha a răspuns:

Nu stiu daca e tocmai un rpg, dar pe mine ma tine captivat de vreo 3 anilaughing. jocul e darkorbit, daca il stii, si mai ales daca ai jucat stii despre ce vorbesc.e cu nave spatiale, faci level(destul de greu cand esti mare, gen lvl 17-18-19 sau mai sus). jocul e in felul urmator.contine 3 companii(eic, vru si mmo) in care fiecare se bate sa ajunga cel mai bun.se pot face clanuri ca sa fii ajutat mai usor, sau poti lupta de unul singur.o sa fie mai greu la inceput, dar odata cu cresterea in experienta si in nivel o sa fie mai usor.ai de aes intro 10 tipuri de nave,care mai nou unele dintre ele au si abilitati(regenerare viata, intarire scut, fortareata, si mai multe). daca sa te apuci de joc sa-mi zici pe ce server vrei sa joci, iar daca se intampla sa vrei sa joci unde joc si eu in momentul actual poate te ajut.bafta la joaca

| R0ckY01 a răspuns:

Mai astept pareri!

| Dorinelll a răspuns:

Metin 2 Metin 2United Metin2Mania Metin2Gx 4Story... sper ca ti.am fost de ajutor.Te puphappy

| Seasavi a răspuns:

Silkroad - go youtube.com