| Flavius_Alexa_1999 a întrebat:

Salutare tuturor, mi-am cumparat un nou pc, am jucat GTA IV si ETS2 fara nici-o problema, cand intru in samp se blocheaza jocul complet nu mia pot face absolut nimic, l-am cumpara de 2 saptamani, l-am dus in service de 3 ori si nu i s-a gasit nimic. Nu stiu ce sa mai fac!

Link PC: http://www.altex.ro/sistem-it-myria-live-v34-intel-core- i3-4160-3-6ghz-6gb-1tb-nVIDIA-geforce-gt-730-2gb-ddr3-li nux

Link youtube cu problmema: https://www.youtube.com/watch?v=H1UGmwsf51g (FACUT DE MINE)

AM JUCAT PE GTA OFFLINE SI NU AM AVUT NICI-O PROBLEMA, NU E DE LA MODURILE CARE LE AM, AM JUCAT FARA MODURI O PERIDOADA. NU E DE LA REZOLUTIE, ORICE AS FACE MERGE LA FEL, DACA E DE LA SA:MP ZICETI-MI CE FISIER SA STERG/EDITEZ, DOAR IN SA:MP IMI FACE ASA.

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

- Instaleaza OneDrive.
- PC-ul ar putea avea probleme cu Hard Disk-ul.

Ai facut o mare greseala cumparad un PC asamblat!
Daca ai dat 2000 lei pe ala esti p***t ( scuze ).
Placa video e DEGEABA e pusa sa ia ochii la PROSTI ( Placa Video integrata are aceiasi performanta )

Cu 2000 Lei iti cumparai pe componente un :
I3 6100 Skylake cu 8gb RAM DDR4! si placa video GTX 750 TI ( e de 4 ori mai performanta decat GT 730 ) si ASAMBLAREA COSTA 60 LEI!

| KodrutZ a răspuns (pentru CPAElites):

Mdah, Myria. Unde nu e cap, vai de restul. Macar de ne intreba pe noi inainte sa faca tampenia asta...

| Flavius_Alexa_1999 explică (pentru CPAElites):

L-am instalat, dar degeaba...

| Flavius_Alexa_1999 explică (pentru CPAElites):

Zi-mi daca se poate din sursa sigura, ce sa schimb? Placa video cu GTX 750 sau Hard-u?

| CPAElites a răspuns (pentru Flavius_Alexa_1999):

Trebuie sa schimbi sursa...
GTX 750 TI!
Mai bine re instalezi windowsul.