| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, Spuneti-mi va rog toata povestea Outlast si outlast: Whistleblower safie explicat totul si daca stiti dati-mi o poza cu Miles Upshur si Waylon Park (real) A, si

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

In munṭii indepartaṭi din Colorado, sa va asteptati la multe orori în înteriorul Mount Masive Asylium(traducere:Azilul din Muntele Masiv).O casǎ foarte veche pentru bolnavii mintali recent deschisa pentru "cercetare și caritate", ramurǎ a tranzițional Murkoff Corporation operându-se în strict secret....panǎ acum.
Acționand de la o sursa din interior, jurnalistul Miles Upshur intra cu usurinta in azil si ceea ce el descopera cand merge prin cladire este o combinatie de stiinta si religie, ceva de natura incredibila. Odata intrat singura lui scapare este de a afla teribilul adevar din inima Mount Masive.
Pe parcursul jocului el descopera 3 personaje:Un monstru imens care ucide tot ce este sanatos, Billy un pshihopat care doreste ca toata lumea sa inteleaga adevarul si Parintele Martin care il ajuta pe Miles sa inteleaga adevarul pentru a scapa.
Undeva la jumatatea jocului, Billy il prinde pe Miles in incearca sa ii spuna adevarul printr-un mod dureros:taindu-i degetele.In final Paritele Martin sfarseste prin a se sacrifica pentru a fi liber fiind ars pe o cruce.Miles trebuie sa se descurce singur pentru a-l ucide odata pentru totdeauna pe Billy.Problema e ca odata corpul lui Billy distrus, Billy find posedat, demonul are nevoie de o noua gazda.Aceasta fiind Miles.In incercarea de a iesi cat mai repede de acolo in final, trupele speciale il omoara pe Miles demonul iesind la iveala.
jurnalistul la final este impuscan de SWAT crezand ca este un monstru.

Deci outlast whistleblower prezinta povestea celui care a trimis email lui miles sa vina la azil.Si ne arata tot odata imtamplarile lui.In timp ce tu vezi totul din perspectiva celui care la chemat pe miles ei bine in timpul asta miles ajunsese la azil si incerca sa intre.......La finalul outlastului trecut Miles este posedat de fantoma aia si probabil ca atunci cand te-a ajutat sa scapi Miles sa opus fanomei si si-a recapatat controlul.

| SanduINFINITE a răspuns (pentru iSwag):

Mersi foarte mult frate

| SanduINFINITE a răspuns (pentru iSwag):

Si Miles a murit sau i-a omarit pe SWAT ca avea puterile fantomei? Cine e Billy fantoma?

| Mihai121Sefu a răspuns (pentru iSwag):

Super,multumesc mult! M-am apucat si eu de Outlast, si vreau să aflu tot adevărul ..Am aflat adevărul Outlastului obisnuit si celui nou (whistleblower)