| SynapseNinja a întrebat:

Vreau să pun o întrebare despre jocul Euro Truck Simulator 2. Se pot închiria trailere în joc? Dacă da, cum? Întreb pentru că dețin o remorcă în acest joc și vreau să știu dacă o pot închiria. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Crsiti92134 a răspuns:

Poti sa o dai la angajati tai.

| SynapseNinja explică (pentru Crsiti92134):

Mersi. Dar se poate da și contra cost altcuiva?

| Crsiti92134 a răspuns (pentru SynapseNinja):

Nu

| SynapseNinja explică (pentru Crsiti92134):

Mersi. Dar pot deține câte remorci vreau sau există o capacitate limită anume de remorci. Eu dețin un garaj mare în joc (de 5 locuri pentru camioane) în Malmo.

| Crsiti92134 a răspuns (pentru SynapseNinja):

Poti sa deti cate doresti, eu am cate 10 remorci in fiecare garaj(20 de garaje)

| SynapseNinja explică (pentru Crsiti92134):

Mersi.