| alexcoman34 a întrebat:

Salutare. Vreau sa va cer si eu parerea ce windows ar merge mai bine pe urmatoare configuratie imagine : http://imgur.com/cM3AnD0
Momentan am windows 7 ultimate, dar mi se misca cam greu...
Sau daca stiti ceva programe sa imi "curete" pc-ul.
Multumesc mult!
p.s: Vreau sfaturi de la cineva care chiar se pricepe, nu pentru +1!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

W7 pe 64 de biti. Daca nu rulezi toate porcariile pe el, ar trebui sa mearga okish.

| Anonymoos a răspuns:

Pai dupa parerea mea ar trebui sa-ti mearga foarte bine acest windows mai ales ca ai 4 gb de ram.
Uite niste programe pentru curatare pe mine m-au ajutat mult:CCleaner, Galaxy utilites 4, tuneup utiliteshappy
Sper ca te-am ajutatbig grin
Have a nice day!