| ElMagnifiko a întrebat:

Salutare Youtube!big grin Sunt un jucator de METIN2. De`a lungul timpului am fost de multe ori la dragon,yonghan, vrajitoare etc. dar de la un timp au aparut hack`eri cu HACK-DROP.Cine stie un hack-drop functionabil pe Private dar si pe Official l`as ruga sa mi se adreseze. Multumesc frumos!:*

2 răspunsuri:
| Hustl3r a răspuns:

In primul rand noi nu suntem youtube ci TPU iar in al doilea rand nu mai fi prost si apukate fara hack k imd te prinde cu hack si iti da ban deci...

| JustTruth_Armand_1987 a răspuns:

Acei hack-eri sunt de fapt niste playeri spawnati de gm ( pentru ca din cate ai vazut stau mai multi impreuna, nu dau pm, nu nimic... ) pentru a ucide animalele, pentru ca daca nimeni nu ar sta la crescut. si nu prea sta nimeni la crescut, serverul s-ar umpole cu animale si ai avea un lag cat casawinking