| anonim_4396 a întrebat:

Sallut TPU! Stie cineva de unde pot lua drop steal hack pentru metin2 ( pentru private )? Sa imi dati un site functionabil si gratis ( fara survey ) de pe care il pot lua si sa imi explicati cum se procedeaza cu acesta, va rog. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dchirila a răspuns:

Uite un site cu hack multibot gratis. Aicia ai toate tipurile de hack www.m2bob.eu

2 răspunsuri:
| Dchirila a răspuns:

De fapt www.m2bob.com scuze am gresit site adineaori

| Al3xKID a răspuns (pentru Dchirila):

Imi trebuia pentru private ...Si bobu il am de un an ...Totusi iti multumesc pentru raspunsuri. Vad ca nu mai sunt alte raspunsuri, deci o sa iti dau funda!