| JokyGame a întrebat:

Salutaree TPU astazi sunt tare nedumerit. Merita sau nu merita aceasta placa video pentru gaming si chiar filmat gameplay?
http://www.emag.ro/......EBYNKBBBM/

4 răspunsuri:
| byka1986 a răspuns:

Salut. Iti recomand orice fel de placa video care are mai mult de 128 de biti (BUS Memory). Poate sa aiba memoria 4 gb, daca e pe 128 de biti e degeaba. Pentru gaming orice placa video care are peste 256 biti e ok. La 448 de biti stam altfel de vorba. succes la cumparaturi!

| hypentakill a răspuns:

Da ar merita dar eu as merge pe varianta Gigabyte nVidia GeForce GTX650 OC Ti e un mai scumpa dar e mai buna

| JokyGame explică:

Dati-mi si link

| byka1986 a răspuns (pentru JokyGame):

Nu pot sa iti dau link daca nu stiu la ce buget te incadrezi. asa pot sa iti dau link la un gtx 700...