| Alinutz0 a întrebat:

Salutareee... Cine imi spune si mie niste jocuri cu masini (nu curse) sa ma plimb asa prin oras sa conduc cu semnalizare lumina semne de circulatie ceva de genu. Nu am calculatorul foarte bun... am 1gb ram, procesor AMD Athlon 3700+, placa video 512 mb. Va rog!!! Cel care spune cele mai frumoase jocuri are FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| FelixKing a răspuns:

Si eu am 1 gb ram. Mie imi merg: GTA San Andreas si GTA Vice City. Incearca si Driver Paralel Lines poate ti merge.

2 răspunsuri:
| ProxyDiamond a răspuns:

Si in nfs underground 2 poti sa te plimbi prin oras.

| Mefist0 a răspuns:

Pai, poti incerca jocurile din colectia "18 Wheels of Steel".