| anonim_4396 a întrebat:

Salutari! Am o intrebare! De ce nu merge sa descarc farming simulator 2013? adica am incercat sa descarc de pe un site de incredere si s-a descarcat, dar nu a mers. am descarcat ceva gresit. Am reincercat si am descarcat... se incarca 0.5% iar apoi imi dadea error: the system cannot fi... mai departe nu am putut sa vad ce scrie. Vreun sfat ceva?
Va rog mult sa imi spuneti de ce nu merge!

1 răspuns:
| GrimReaper a răspuns:

Nu a mers pentru ca era incomplet sau corupt. Incearca sa downloadezi altul care merge Bafta happy