| anonim_4396 a întrebat:

Salutari.Am o micuta problema.Am descarcat jocurile Sniper Ghost Warrior si Prototype de pe siteul http://jocuri3pc.wordpress.com/page/2/ si GTA San Andreas de pe alt site.Deci cand intru pe ele mai intai apare meniul etc. dupa ce am dat "play" si incepe jocul, imi merge sacadat, am lag ca sa zic asa.Am windows 7 home premium.Ma bazez pe voi.

14 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ma, scrie ce procesor ai, ce placa video ai, si cat RAM.

| AlinKun a răspuns:

Incearca alt driver pentru placa video + update direct x
si prezinta sistemul poate nu e destul de performant pentru unele jocuri

| JosephStalin a răspuns (pentru AlinKun):

Windows 7 Home Premium, 3 GB Ram, 320 GB Memoria interna... si ce anume mai vrei sa stii?

| AlinKun a răspuns (pentru JosephStalin):

Placa video

| JosephStalin a răspuns (pentru AlinKun):

Paiiii...in primul rand explica-mi unde pot sa vad placa video, findca nu sunt chiar expert in PC-uri.

| AlinKun a răspuns (pentru JosephStalin):

Apesi pe start iar in casuta aia de jos scrii dxdiag dupa ce il deschizi dai pe display si te uite la name

| PsychoDreamer a răspuns:

Apropo, cum ti se pare site-ul? happy

| JosephStalin a răspuns (pentru PsychoDreamer):

E super, dar lasa-mi si mie id-ul tau.Findca am ceva de vorbit cu tine, si apropo, jocurile sunt marfa, dar sunt exagerat de mari, GTA 4 13 GB, cred ca sunt nebun.

| PsychoDreamer a răspuns (pentru JosephStalin):

Daca vrei sa tii legatura cu noi, scrie-ne aici: badartcompany@ymail.com.
dar initiez sa creez un forum, poate chiar saptamana aceasta, daca voi avea cea timpwinking

| JosephStalin a răspuns (pentru PsychoDreamer):

Frate, mie da-mi id-ul tau, findca eu nu umblu pe ymail de ala, sau in cel mai rau caz.cum te cheama sa te gasesc pe facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai vruși dai o scanare! ai memorie destul de mare ca sa nu îți meargă Gta San Andreas :)) sau ai prea multe în Pc sau ia programul acesta http://www.iobit.com/gamebooster.html

| JosephStalin a răspuns:

WINDOWS 7 HOME PREMIUM. 3 GB RAM. 320 GB MEMORIA INTERNA si placa video este Mobile Intel (R) 4 Series Express Chipset Family.Altceva?

| AlinKun a răspuns (pentru JosephStalin):

Placa video te trage in jos incearca sa gasesti un driver cat mai optimizat pentru ea

| JosephStalin a răspuns (pentru AlinKun):

Sa fiu sincer, doar tu stii in ce limba vorbesti.Ca sa te inteleg, vorbeste in romana.laughing