| Denisucu55 a întrebat:

Salutari! Imi puteti spune va rog si mie niste pareri? Nu ma pot decide intre 4 modele de smartphone: Philips Xenium W6500; Allview P5 Quad; Allview V1 Viper si Samsung Galaxy S II Plus. Ceea ce ma intereseaza pe mine este performanta, preturile le stiu foarte bine. Vreau sa aflu cum se descurca in jocuri si daca au ceva probleme specifice modelului respectiv. Care ma lamureste sau ma convinge sa aleg unul dintre aceste modele, ii dau o FUNDA mare! Merci!

Răspuns Câştigător
| BezeaToxica a răspuns:

Salut! Si eu am aceeasi dilema ca a ta!
Ori ce ai face, eu te sfatuiesc sa nu aleg Allview, daca cauti mai atent pe net vei vedea ce vreau sa zic.
Eu as opta pentru Philips(telefonul pe care as vrea sa il cumpar...) pentru ca este quad core, are 1GB ram si are 4, 3 inch, perfect din punctul meu de vedere deoarece nu este nici prea mic nici prea mare.

Sper ca te-am ajutatwinking!