| Dreezy a întrebat:

Sault! Vreau sa imi iau un telefon si nu sunt hotarat ce sa imi aleg dintre modele:
- Allview v1 viper
- Allview p5 quad
- Allview p5 qmax
puteti sa imi spuneti niste pareri? si va rog fara raspunsuri gen cumparati s3.
mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| SkRilleXAim a răspuns:

Mai bine ia-ti de la alt brand...de la Allview in general telefoanele se defecteaza foarte repede...

4 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Cumpara-ti S4! laughing

Allview p5 qmax - ecranul prea, prea mare, este incomod la vorbit

Daca vrei sa te joci mai mult iti iei Allview p5 quad daca vrei sa faci poze bune alegi Allview v1 viper

| bineproportionat a răspuns:

Salut dintre toate asta e cel mai bun!
http://bit.ly/1eifcyR

| alexprod a răspuns:

Http://bit.ly/1eicaL5 recomand! :)

| Andreeeaa009 a răspuns:

Nu sunt bune deloc cele de la Allvew, iti spun sincer big grin