| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
Am o intrebare pentru cei care au jucat Conquistador sau cei care joaca Triviador.
Ce parere aveti despre noua versiune a jocului Triviador? Eu joc Triviador din 2017 si din 2021 am facut o pauza si m-am reapucat de joc acum doua zile.
Mie imi placea mult mai mult vechea versiune a jocului cea din prezent nu mi se pare cine stie ce parca e prea cosmetizata.
O alta intrebare ar fi:Care v-a placut cel mai mult, Conquistador sau Triviador?

Răspuns Câştigător
| Regiii a răspuns:

Buna! Mie sincer ca grafica îmi plăcea mai mult Conquistador, dar Triviador are întrebări mai ușoare și e mai ușor de câștigat laughing era bună o combinație între cele 2, grafica de atunci cu întrebările de acum.