| pclama4556abelxp a întrebat:

Salutari. Scuzati ca nu am mai intrat pe TPU. Cine vrea sa facem un server de SAMP? Eu ma ocup de server numai cineva sa plateasca host(Va avea owner). Pentru host avem nevoie de doar 3 Euro pe luna. Cine vrea sa lasa un ID de mess.

1 răspuns:
| Pprofesionistul a răspuns:

Nu cred ca vei avea vreun raspuns pozitiv ca nimeni nu da 3 euro lunar pentru owner ca pot sa isi faca si altcineva server cu 2 euro poate...Nu te alarma dar nu o sa gasesti pe nimeni.
Fundita?