| SelenaGomez58 a întrebat:

Salutari! Sunt o fetita de 9 Ani care vrea un cont de webkinz! eu provin dintr-o familie saraca, iar eu numi pot permite un webkinz! poate fi orice animalut insa doresc si eu unul deoarece toti prietenii mei au 1, iar eu sunt singura din clasa care nu are...mentionez ca nici calculator nu am, eu intrand pe site de la un prieten de acasa...va rog foarte mult, sa imi dati si mie un cont daca se poate! insa doresc sa imi dati un mesaj, deoarece alte persoane ar putea lua contulhappyva multumesc mult si o sa intru de la prietenii mei de acasa sa vad rasp si daca o sa primesc, o sa incerc sa merg din 2 in 2 zile la ei pentru a intra pe webkinzhappy

2 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Fetitzo.tu alte griji nu ai? Cel mai important pentru tine este sa sai tot ce au ceilalti?straight faceTu ar trebui sa te gandesti la invatat, sa iti folosesti banii in alte scopuri decat acesteaoh go on. Deci! Asculta`ma! TPU nu este un site de "cersit" conturi cum cred altii! Daca ai cu adevarat o dilema poti sa folosesti acest site. Dar. vad ca o iei sub forma de gluma.imi dau seama ce fel de "fetita" esti. Vrei un cont de webkinz doar pentru ca toata lumea are.gaseste si tu ceva inovator ca sa fii inaintea tuturor!winking

| Alinna20 a răspuns:

Nu prea cred