| andreea22andreea a întrebat:

Bunaaa! as vrea si eu un cont webkinz daca se poate pentru ca mama si tata nu isi pot permite atatia bani pentru un webkinz dabea au avut bani sa imi cumpere calculatorul.Toti prietenii mei au si eu sunt singura care nu are deci va rog daca puteti sa imi dati unul.:X:*Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cireașăăăă a răspuns:

Costa 20 -30 de lei unul. bine mai mult daca e webkinz specialbig grin

8 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Sincer, nu prea imi vine sa cred povestea asta...au avut bani de calculator(min 10 milioane lei vechi) si nu au 40 de lei noi? hm.thinking nu stiu de ce nu prea te cred.in fine, daca este adevarat, imi cer scuze pentru ce am scris mai sus, si sa stii ca nu cred ca vrea nimeni sa plateasca un lucru si sa ti-l dea tie pe nimic

| cυρcαкє a răspuns:

@alexcristian2000

Nu stiu daca ai vazut stirea noua Webkinz dar... De acum nu mai expira animalutul.Il ai 10 ani in joc cat si in viata reala.

Acum se merita un Webkinz, nu ca inaintehappy Pa-pa!

| EuAli a răspuns:

Costa vreo 40 lei(in orasul meu, in kaufland se gasesc, cel putin)sau un webkinz special, ala ii mai scump, eu am webkinz normal.nu merita webkinz, ca dupa vreo 2-3 luni numai am intrat in webkinz.si codul de webkinz dureaza un an, deci... sincer spun, nu merita sa dai 40 de lei.mai bine, eu as mai adauga inca vreo cativa lei si-mi iau un dvd cu un joc care nu expira never.

alegerea ta, eu nu ma bag, daca vrei poti sa strangi bani(sa pui de o parte)

| BOOBZen a răspuns:

Sti... acum sunt webkinz mici la doar 12-13 lei, dar sunt cam micuti si nu stiu daca tie iti plac.

| edyman a răspuns:

Scz eu nu am un cont webkinza dar daca aveam til dadeam. apropo maryyna parintii sa straduiesc sa ia un calculator unui copil apropo ai auzit de rate maryyna?

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorry eu am vazut cu 13 lei (noi)

| carina_3861 a răspuns:

Bine fi atenta:
irisciuchina [user name]
avatar [parola]