| Gheorghe_Nicolae_1974 a întrebat:

Salutari TPU!

am gasit pe okazi.ro acest anunt

CONSOLA Nintendo Game Boy Pocket (Gameboy Poket) + Joc Pokemon PInball cu vibratii

pret:55 roni
livrare:10 roni

meritaaa?

2 răspunsuri:
| razvanytb a răspuns:

Sincer nu se prea merita dar daca vre ti-o iei e alegerea ta eu decat iti zic ca nu prea merita ca la livrare depinde si de distanta crede-ma dar ia-ti-o daca vrei dar nu e minunata

| zoltan119 a răspuns:

Pai, consola este din 1989 dar tot este o consola foarte buna chiar si in zilele de azi, daca nu te deranjeaza varsta consolei atunci eu zic ca chiar merita happy