| monsterghost2 a întrebat:

Salutari TPU! Vreau sa va intreb... daca stiti acel joc vechi si popular GTA! al nostru Gta Deci: Eu am Gta Romania 2 si Gta mamaia vice si am si coduri la ele.Acum este acum. La gta Romania 2 nu este cod de elicopter dar este o schema... trebuie sa iti alegi o arma cu luneta si dai zoom in de 2 ori si zoom out de 2 ori si in dreapta iti apare un elicopter si in stanga o motocicleta. Va rog sa ma ajutati va rog caci in gta mamaia vice nu merge asa, este vreun cod sau ceva? caci cu luneta nu merge.Va rog sa ma ajutati ca vreau sa ma plimb cu elicopterul, sau de avion exista? sau de motocicleta? CEL MAI BUN RASPUNS SI CEL CARE MERGE PRIMESTE FUNDA + + + + + VOT!

2 răspunsuri:
| Bogdanel97 a răspuns:

Nu! In Gta 2 si Mamaia nu este nici un cod de elicopter/avion dar stiu ca in Gta Mamaia Vice este un elicopter la baza militara. Nu mai stiu exact in ce oras ii da elicopter ii sigur.

| monsterghost2 explică (pentru Bogdanel97):

Stiu am zburat nsi cu ala a lui Dyaz dupa ce il omori.Ii iei vila...(casa si tot ce ii apartine + averea)