| Iulian231 a întrebat:

Salutari TPU. Zilele astea am primit o consola ps 3..si am aflat ca e modata.E adevarat ca daca o consola e modata..nu pot juca jocuri online?(ma refer la gta 5)... daca da cum pot sa o fac la loc..gen sa o "demodez" sau cel putin sa nu i-au ban pe modul multiplayer.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, nu te poti juca online daca e modata, iar despre "demodare" nu prea stiu, am avut PS3 editia SuperSlim, mi se pare ca nu suporta modare versiunea asta, intereseaza-te la cei care modeaza, poate stiu o cale sa-l faca la loc

| Iulian231 explică (pentru Alexuţ02):

Am intrat odata in modul online.Dar am stat numai 3-4 minute dupa care am incercat alt joc.Am citit mai multe articole cum ca daca ai consola modata cand incerci sa te conectezi la modul online..primesti ban direct.Eu nu am primit.Dar mi-e frica sa nu primesc pe parcurs.

| Barkjha a răspuns: