| Camper123 a întrebat:

Sa imi iau o consola de jocuri (xbox 360, ps 3 ) Modata sau nemodata? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| nolfet a răspuns:

Nemodata = vrei sa joci online/multiplayer. modat = nu ai prea multi bani de jocuri. acum, din punctul meu de vedere si din ce se intampla cu consolelel in prezent: ps3 si xbox360 au invechit. daca iti cumperi o consola si vrei sa fii legit, mai bine iti cumperi un ps4 sau un xbox one. sunt la acelasi pret cu ps3 sau xbox360. daca vrei sa te joci toate jocurile smechere ce au aparut pe ps3 si xbox fara sa dai bani pe ele, atunci se merita sa iti iei unul din ele modat.