| PfloO a întrebat:

Salutari tuturor jucatorilor de metin 2! As vrea si eu sa stiu cum se folosesc acele smecherii de licori care le castig continu da nu le folosesc deloc. Eu le pun in bara de jos dar apoi ca sa le dau drumu.... Cel ce-mi spune cel mai detaliat, castiga funda.winking thumbs up

Răspuns Câştigător
| DirtD3viL a răspuns:

Deci sa inteleg ca ai pus licorile in bara de jos? Pai e simplu te uiti pe ce numar ai pus 1, 2, 3, 4 sau F1.f2,f3,f4 si apesi numarul respectiv