| gIiiIolil a întrebat:

Salutt, am o intrebare legata de Steam, siteul de pe care cumperi jocuri. Stiu ca exista o metoda sa "cumperi" jocuri fara bani, ci cu niste puncte obtinute din achievementuri, explicati-mi si mie cum, va rog.

1 răspuns:
| 404namenotfound a răspuns:

Poti sa faci rost de gifturi pentru jocuri in cazul in care gasesti pe cineva care are si vrea sa iti dea, dar de puncte pentru achivuri nu am vazut si nu am auzit pe nimeni. Doar daca iti da cineva un gift, de exemplu la cs go, dota sau alte jocuri.