| padukie a întrebat:

Am si eu o intrebare! Exista jocuri online pe net in care strangi BANI sau Monede si cu acele puncte bani sau monede sa cumperi Calculatoare,Telefoane, Tablete? PLSSS un LINK daca este! FUNDA :X

1 răspuns:
| Amiiii69 a răspuns:

Da exista...Si poti sa iti cumperi tot ce ai enumerat tu mai sus doar ca sorry numai stiu site-ul..era unul in care aveai grija de un animal pentru diferite premii gen calculatoare laptop-uri casti camere web.