| Anquzzia a întrebat:

Saluuuuut pentru jucatorii de Transformice, stiti ca exista in inventar acele tickete aurii, si am aflate recent ca daca ma duc pe village la soricelul Prof (stiti acela care este acolo sa faci schimb cu el) pot sa dau la schimb 10 tickete aurii pe 20 de branze pentru magazin! Stiti cum sa fac CAT MAI MULTE posibil?

1 răspuns:
| Santo2190 a răspuns:

In aceasta perioada sunt cadourile de craciun inca mai sunt, deschizi multe cadouri pana iti tot cad tichete..in rest faci de la completarile evenimentelor