| BadBoy1998 a întrebat:

Salzzz TPU! Imi puteti da niste ideii de jocuri pentru pc nu stiu ce sa mai joc... NU ( GTA, SA:MP, Command and Conquer, Spin Tires, Besiege, League of Legends, Euro Truck Simulator 2, Counter-Strike, Plants vs Zombies )
In pc am urmatoarele componente in pc :
RAM : 2GB
VIDEO : 2GB GeForce 210
BIT : Windows 7 32bit
PROCESOR : Intel(R)Pentium(R) 4 CPU 3. 06GHz

Răspuns Câştigător
| Messi_Lionell_1998 a răspuns:

Eu zic să te apuci de Fifa 2007 laughing (știu că poate o să ți se pară că fac mișto dar e jucat de foarte mulți )
Sau ai mai putea juca NFS World
Dacă te apuci de vreunul din astea 2 dă-mi add pe mess (destroyer. zonepgl@yahoo.com)