| 2pac4life a întrebat:

Sarbatori Fericite tuturor.
Intrebarea mea este cum se numeste un joc Star Wars in care puteai sa iti alegi caracterul de exemplu puteai sa te pui cu Darth Vader, Anakin Skywalker etc.
Este un joc mai vechi de prin 2000-2004.La inceput vorbeai cu cineva intr-un avion si apoi ajungeai intr-un fel de jungla si trebuia sa distrugi roboti si chestii din astea dau funda la cel mai bun raspuns.happy

Răspuns Câştigător
| SuciuGabi1955 a răspuns:

Bun incearca pagina asta poate o sati aduci aminte
sa-mi spui daca l-ai gasit si sune-mi care e
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Star_Wars_video_games

5 răspunsuri:
| SuciuGabi1955 a răspuns:

Lego star wars quest for r2d2

| 2pac4life explică (pentru SuciuGabi1955):

Daca era Lego il gaseam imediat da asta nu este lego.

| SuciuGabi1955 a răspuns (pentru 2pac4life):

Star wars old republic

| 2pac4life explică (pentru SuciuGabi1955):

Nu nici asta trebuia sa alegi caracterul din toate personajele care erau in joc puteai sa il alegi pe darth vader cu masca sau fara masca.

| 2pac4life explică (pentru SuciuGabi1955):

Star Wars Jedi Knight 3: Jedi Academy cel mai probabil asta ii jocu mersi frate.

| SuciuGabi1955 a răspuns (pentru 2pac4life):

Bun incearca pagina asta poate o sati aduci aminte
sa-mi spui daca l-ai gasit si sune-mi care e
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Star_Wars_video_games