| Stratovarius a întrebat:

Saut TPU! am intrat pe steam sa downloadez dota 2 si am vazut ca.......costa 27 euro si mai sus scria You already own Dota 2 am dat PLAY NOW si mi s-a pornit un download. Spuneti-mi daca e un fake sau chiar e free si il pot juca!

1 răspuns:
| cezarultau a răspuns:

Dau gratis pe cont steam 40 invitatii dota2, nasu_vadym1@yahoo.com

il poti juca doar cu o invitatie ori un key, cum il ai tu acum poti folosii jocul doar sa privesti ce se joaca, invitatie am eu, daca vrei...