| Vlad11_4003 a întrebat:

Salut,am cautat un joc recent pe steam free to play. Am gasit un joc post-apocaliptic,actiunea defasurandu-se in jurul anului 2100, cand am incercat sa il downloadez nu aveam destula memorie in hard, asa ca am dezinstalat steam-ul pentru a schimba folderul de download. Dupa asta am cautat iar jocul dar nu l-am mai gasit. Daca stie cineva numele jocului sau macar daca pot vedea istoricul jocurilor vizualizate pe steam..

1 răspuns:
| Zecheru_Alexandru_1991 a răspuns:

Intri in steam comunitate, piata si istoricul meu de tranzacti