| euse a întrebat:

Scuzati-mi Categoria, dar as vrea niste raspunsuri big grin
Nu demult am luat destroy la cs... si am vazut tot aici pe TPU ca trebuie sa intru in folderul cu cs in cstrike si sa sterg fisierul config.cfg. L-am sters dar cand intru in joc chiar inainte de intrarea pe Server imi iese jocul si imi apare un mesaj de genul:
,, Fatal Error - File Read Failure,, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| florinel_4776 a răspuns:

Dezactiveaza counter-strike...si descarca-l de pe alt site..nu il descarca de unde l-ai descarcat pana acum..cauta alt site si iti va merge.

4 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

Daca ai jucat codat, meriti destroy din plin. Eu ti-as fi dat exterminare! Btw, reinstall cs, vad ca tia stricat un fisier din cs.

| euse explică (pentru Diabl0):

Nu am coduri, n-am avut si nici nu voi avea. nu joc pentru top joc pentru distractie si sa-ti spun si cum a fost : eram pe un server si m-am pus pe spec. pana am mers la baie cand am revenit jocul era inchis.

| Liviu a răspuns:

Nu ajut codatii laughing eu ii distrug.
Adica, urasc din toata finta mea scursurile societati care joaca cu coduri.
Eu personal adminez pe un servar de counter strike, unde am dat pe putin 30 de destroy laughing

| euse explică (pentru Liviu):

Nu am coduri, n-am avut si nici nu voi avea.eu nu joc pentru top joc pentru distractie si sa-ti spun si cum a fost : eram pe un server si m-am pus pe spec. pana am mers la baie cand am revenit jocul era inchis.