| wilky a întrebat:

Scuze categoria. Daca imi iau un telefon Nokia 5310 expressmusic, ce primesc in cutie? Si ma intereseaza daca primesc si card de memorie.

Răspuns Câştigător
| EndOfJoke a răspuns:

Telefonul are card de memorie de 1gb, casti si incarcator, dar nu si cablu de date.Stiu asta pentru ca si-a cumparat un coleg de al meu de clasa acum 6 luni.
Dar sa stii ca depinde de unde il achizitionezi(Orange, cosmote, Vodafone).El l-a luat de la Vodafone.
In orice caz bafta multa in achizitionarea noului telefonwinking!

2 răspunsuri:
| SanduSS a răspuns:

In cutie vei primi acumulatoru si castile, USB si drivere.In ceia ce priveste cardul, nu prea cred.

| SanduSS a răspuns:

Salut.Vei primi casti audio, USB, Drivere-le pentru USB si chestia de incarcat telefonul.In privinta cardului-va trebui s-al cumperi.