| wilky a întrebat:

Azi am fost la orange si am cerut un nokia 5310 expressmusic, si au spus ca nu au acest telefon la orange. Si eu vreau neaparat acest telefon. De la cosmote nu vreau sa cumpar si nici de la vodafone. De unde din alta parte as putea sa i-au?

2 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Til poti lua de ex de la cosmote fara abonament (da il iei de vreo 2 ori mai mult) si iti faci abonament la Orange

| OanaSwiss a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie neaparat TELEFON nou, intra si tu pe publitim si cauta, gasesti sigurat!