| NikoIsDirectioner a întrebat:

Scz de intrebare dar sunt disperata o fta mi-a furat contul pe stradoll si nu pot sa-l recapat cu forgot password deoarece persoana a schimbat adresa de mai, respectivul imi critica prietenii si nu pot gici parola! Am incercat sa o conving sa o spuna! nu a mers va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| DozaDeVise a răspuns:

Ìn primul rànd nu te impacienta, ìntr´un fel sau altul ti´l va ceda

Uite cateva idei :

1. nu te ruga de ea la infinit... ea se va crede superioara tie si nu te va baga in seama

2. spune-i ca nu iti pasa de un joc asa tare...dar ca nu a fost corect ca ea sa ti´l fure ^interzicandu´ti^ accesul pe contul tau

3. ai putea sa´i spui sa´si faca unul nou, si sa ti´l dea tie inapoi, totusi, nu ea a muncit sa faca bani haine casa si toate cele nup?¿

4. ai putea sa´i mai zici, asa sa se mai gandeask un pic, ca nu va ajunge nimic in viata daca va continua sa ^fure^

5. daca tot nu o convingi, ai putea vorbi cu parintii ei despre aceasta fapta,totusi, parintzi sunt parintzi nuh?¿, va trebui pana la urma sa ti´l dea

6. daca ti´l da schimba si id´ul si parola si parola de la id ai putea ca sa fii sigura ca nu mai umbla

7. daca tot nu reushestida´mi prin mesaj privat numele tau de stardoll...am si eu cont si poate reushesk sa te ajut cumva :*

sper ca te´am ajutat
da´mi si mie mesaj daca reusestisa´l recapetzi si sa´mi zic si cum :*

Bafta!¡