| BiuL a întrebat:

Se mai joaca cineva Criminal Case pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Costin_1992 a răspuns:

Da. cu drag si spor! doar ca acum cautam si cheat-uri! http://hackersuniversity.com/criminal-case-hack-cheats-trainer-tool.html daca se gaseste o modalitate fara sa platim 3 euro.

11 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

Daa..la ce nivel esti? daca joci de atata timp..cred ca esti avansata.happy

| AnneeQ a răspuns:

Da.

| Anita24Bonita a răspuns:

Da

| draculaura10 a răspuns:

Da,dar imi poate spune cineva jocuri pe facebook gen criminal case? va rog

| Pinguiunul22 a răspuns:

Da. Sunt un mare fan. Sunt la scena 3. Mama ei nu e prea barbata. Tu la ce scena esti?
happy

| qpHuavey a răspuns:

Da,sunt la Pacific Bay, la cazul 25. E super tare! Tu la ce caz esti?

| AndreasRoberto a răspuns:

Nu