| bonduell a întrebat:

Se merita sa imi iau un PSP? care sunt dezavantajele si avantajele?

Răspuns Câştigător
| 7Robert7 a răspuns:

Sunt foarte multe avantajehappy pentru ca dupa aparitia ps3 PSP s.a ieftinit mult si de la 900lei cat era in trecut acum poate fi la 300-400 sh e avantajos pentru ca jocurile nu sunt destull de scumpe poti intra pe net dupa el poti viziona filme poti pune poze pe el til poti modificahappy si cel mai bine este ca il poti lua oriunde. Funda daca ti.am fost de ajutorhappy

1 răspuns:
| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Avantajele si dezavantajele se pot preciza doar prin comparatie cu alt produs