| Priap a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele unui liceu militar? merita sa.l urmez?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pensie mare nu, un orar cred ca instabil ca de obicei si partea buna salariu fix dar mic si cam atat stres. Terminal pleaca din tara fate cetatean strain si militar acolo cu pensie buna si salariu bun vei termina.

| Mihaitza009 a răspuns:

Merita sa-l urmezi pentru ca cu acel liceu poti mai tarziu sa ajungi in domeniul armatei si sa castigi foarte bine si ai si o pensie mare deci merita

| ana1223334444 a răspuns:

Da pentru ca in viitor iti prinde bine:iesi repede la pensie, salariu mare, siguranta salariului si pensia mare. Dezavantajele sunt:ai uniforma(daca nu iti place) si esti cazat acolo, vii o data pe saptamana acasa