| MrFunky2 a întrebat:

Se merita sa-mi vand Iphone 7 ul ca sa-mi iau un PC de gaming?

3 răspunsuri:
| Costi_Savu_1998 a răspuns:

Depinde de pasiunea ta, daca doresti sa joci GTA V sau alte jocuri cu grafica buna iti recomand sa il vinzi dar daca iti plac jocurile asa cum sunt si vr sa ai IPhone mai bine ramai asa

| BlackLighting29 a răspuns:

Depinde... Daca iti plac mai mult jocurile pe PC da, daca iti plac mai mult pe iPhone 7 nu...

| SilviaDulcik a răspuns:

De ce ai cumpărat acel telefon dacă acum ai ajuns la această dilemă?
Cu 2000 lei sau cât poți primi pe acel telefon, poți să îți faci calculator puternic dar tot mai bine era dacă cumpărai din prima un calculator și un alt telefon mobil, ieftin și bun.