| Iulian1909 a întrebat:

Se poate sa debanez vacul la steam? Daca da imi puteti spune cum!

2 răspunsuri:
| Janek21 a răspuns:

Citez: "Bans are permanent and rarely lifted".

O sa-ti fie greu sa debanezi un cont de steam daca ai fost prins cu prostii. Ca sa incerci sa iti fie scos trebuie sa intri pe www.steampowered.com si sa trimiti un tichet de suport in care sa explici problema ta si o sa vezi ce ai de facut in continuare.

Aici poti obtine suportul necesar: https://support.steampowered.com/

| Zapkitu a răspuns:

Din moment ce este banat, singura sansa sa scapi de ban este sa le trimiti celor de la steam un mesaj.